Дослідження ринку ІT в Україні

Про анкету: Середня тривалість заповнення анкети – 10 хвилин. Саме стільки часу на подумати і про знання та імідж брендів ІТ-компаній, мотиваційні потреби і фактори вибору роботодавця

Про дослідження: Все серйозно, для квотування нам потрібні різні ІТ- спеціалісти з різних міст України. І розробники, і тестувальники і  менеджери проектів і бізнес аналітики .. і краща сотня студентів 5-6 курсів профільних спеціальностей українських ВНЗ. Київські спеціалісти вже перевиконали план, дякуємо вам! Спеціалісти з інших міст, долучайтесь, без вас не справимось!

Конфіденційність: Сувора. No head hunting, just research. В нашій анкеті немає питань щодо рівня доходу та особистих контактів.  всі відповіді будуть статистично проаналізовані в узагальненому вигляді – ніхто не дізнається, де саме ваші відповіді.

Навіщо мені заповнювати цю анкету?

За 10 хвилин часу ви зробите 2 корисні справи:

  • Вплинете на покращення умов роботи українських ІТ-спеціалістів. Результати дослідження допоможуть роботодавцям зрозуміти потреби ІТ-спеціалістів та розвивати компанії у відповідному напрямку.  
  • Зробите добру справу – за кожну заповнену анкету ми перерахуємо у фонд Таблеточки 30 гривень. Наша ціль - мінімум 40 000 грн., на які придбаємо преперат Біовен для Дитячої міської клінічної лікарні м. Полтави, деталі тут (http://tabletochki.org/ua/articles/umbrella-research-dopomagaje-onkohvorim-ditjam/1094)
    Звіт про всі перераховані кошти буде поданий 2 серпня 2018 року  на сайті Фонду Таблеточки та на сторінці Umbrella Research у Facebook

 

Виконавець дослідження: Дослідницька агенція Umbrella Research, з 2012 року постачає знання для брендингу та стратегічного планування. Член Української Асоціації Маркетингу (УАМ), в своїй роботі керується Кодексом ESOMAR, вміє знаходити інсайти, обожнює досліджувати, поєднує здоровий глузд і хоробрі ідеї.

 

Залишилися питання щодо дослідження?

Сміливо запитуйте Research Team: СEO Umbrella Research, Антонюк Лідія Андріївна la@um.org.ua  +380970700691; Research Assistant: research@um.org.ua, Тамара +380931231073; Нікіта +30939316132